Handball: HC Odorhei – CS Dinamo (38-32)

După cele 5 victorii consecutive şi o singură înfrângere, echipa HC Odorhei a disputat aseară un meci împotriva echipei braşovene CS Dinamo.

Încă din prima repriză scorul  a fost condus de echipa locală, echipa gazdă, asigurându-se astfel în permanenţă o diferenţă de peste 5-6 puncte (pt. HC Odorhei).

Cea de a doua repriză a fost la fel de intensă însă însoţită de mici evenimente precum faulturi mai agresive şi mici comentarii la adresa arbitrilor.

În final totul s-a rezolvat iar echipa HC Odorhei a terminat meciul cu scorul de 38-32, ultimul gol fiind marcat în minutul 29, secunda 59.

levitra pharmacy wp-image-7073″ title=”hc-odorhei-csm-dinamo-14″ src=”http://www.dragosasaftei.ro/wp-content/uploads/2010/10/hc-odorhei-csm-dinamo-14.jpg” alt=”” width=”384″ height=”288″ />