Handball : HC Odorhei – HCM Cluj (25-24)

În cadrul campionatului naţional de handball, echipa locală HC Odorhei (SZKC) a întâlnit echipa clujeană, HCM Cluj, într-un meci de proporţii, fiind primul din cadrul etapei returului. Meciul a fost unul extrem de tensionat datorită standardelor înalte la care s-au ridicat echipele, reuşind a oferi momente plăcute suporterilor prin golurile marcate.

Repriza a cialis prescription doua, cea care a desemnat în ultimele secunde echipa câştigătoare, a fost una extrem de activă datorită egalităţii scorului. Golurile diferenţiale au fost realizate în ultimele momente, echipa clujeană marcând golul de egalare chiar în secunda de după finalul reprizei, dezamăgirea fiind regăsită atât în ochii jucătorilor cât şi cei ai suporterilor. Scorul final al meciului a fost 25-24, echipa odorheiană reuşind a câştiga încă un meci, după victoria cu echipa băcăoană, Ştiinţa Bacău.