Handball: HC Odorhei – UCM Reşiţa (31-30)

Ieri, 4 septembrie, HC Odorhei a început seria meciurilor din noul campionat de handball, disputând primul joc cu echipa UCM Reşiţa.

Pe toată durata meciului echipa HC Odorhei a deţinut conducerea, UCM Reşiţa menţinându-se însă la doar câteva puncte diferenţă.

Prima repriză s-a încheiat cu scorul de 18-15 pentru echipa HC Odorhei, dând astfel startul unei tensiuni puternice ce s-a menţinut pe toată durata celei  de-a doua reprize.

În ultimele minute echipa UCM Reşiţa a ajuns foarte aproape fiind doar la un punct diferenţă de HC Odorhei. Nu s-a mai putut face nimic însă, free viagra fluierul final anunţând scorul de 31-30 pentru HC Odorhei.