Handball: HC Odorhei – Univ. Suceava (28-24)

În cadrul campionatului naţional de handball masculin, liga I, echipa HC Odorhei a obţinut astăzi cea buy percocets online de-a 8-a victorie, de această dată împotriva echipei Universitatea Bucovina Suceava.

Încă din prima repriză echipa gazdă a dominat întreg meciul realizând la un moment dat 10 puncte diferenţă. În cea de a doua repriză lucrurile au evoluat în bine pentru echipa suceveană, fiind către final foarte aproape de egalare.

Acest lucru nu s-a întâmplat însă şi meciul s-a terminat cu scorul de 28-24 pentru echipa HC Odorhei, menţinându-se astfel pe primul loc în clasamentul naţional.

În pauza dintre cele două reprize organizatorii au oferit câteva premii în urma unei tombole persoanelor norocoase ce purtau tricourile echipei, acest lucru atrăgând atenţia şi motivând toţi suporterii încă din primele minute.